МЕНЮ
Правила користування ADERSTUDIO

Додаток №1 до Публічної Оферти. Дата публікації: 27 липня 2021 року

Ці Правила регулюють відносини між суб'єктом господарювання, що провадить господарську діяльність з надання послуг оренди ADERSTUDIO, котра знаходиться за адресою: м. Київ, вул: Ковпака 17, кв 163 (далі - студія), що включає сім спеціалізованих залів, відкриті тераси та дах, та спеціалізується на виробництві кіно, відеофільмів і телевізійних програм (телесеріалів, документальних фільмів тощо), телевізійної реклами, а також діяльності у сфері фотографії (ФОП Вашкевич Р.М.) та індивідуальним та/або і колективним споживачем (далі – Клієнт), який отримує, або має намір отримувати послуги оренди (далі - послуги).

• Орендуючи студію, Клієнт погоджується з тим, що зобов'язується дотримуватися всіх існуючих правил і в разі псування обладнання, меблів, інтер'єрів, оздоблення, аксесуарів та іншого майна відшкодувати збитки для студії в повному обсязі.
• Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за все обладнання, меблі та декорації студії, а також за дії осіб, які беруть участь у зйомці та/або перебувають під час зйомки в студії.

• У разі порушення існуючих правил особами, присутніми безпосередньо під час зйомки в студії, адміністрація залишає за собою право видалити порушника з орендованої площі без відшкодування оплати.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Студія працює цілодобово тільки за попереднім бронюванням. Ми відкриваємося за 15 хвилин до початку першої оренди, або о 09:00.
1.2. На території студії необхідно перебувати тільки в чистому змінному взутті, або бахілах. Бахіли використовуються для пересування по загальновживаних площах студії. На території орендованої локації клієнт повинен використовувати одноразові готельні капці - їх вартість становить 20 грн., або багаторазові капці. Якщо клієнт не використовує змінне взуття, при знаходженні на орендованій площі студії, то студія залишає за собою право вимагати від споживача оплату прибирання орендованої площі за тарифами студії.
1.3. Для бронювання та оренди студії клієнт обов'язково повідомляє точну кількість учасників зйомки, котрі одночассно будуть перебувати на орендованій клієнтом площі.
1.4. Особа, яка здійснює бронювання зобов'язана донести вимоги цих правил, а також інформацію, як добиратися до фотостудії, для всіх учасників зйомки.
1.5. Доступ до студії можливий тільки після погодження з правилами фотостудії, підписання акту прийому-передачі студії, а також 100% оплати часу оренди.
1.6. Меблі і предмети інтер'єру на локаціях студії можуть відрізнятися від фотографій, представлених на сайті.
1.7. Ми не гарантуємо запис чистого звуку, але зробили шумоізоляцію стін між локаціями і намагаємося підтримувати тишу.
1.8. У приміщеннях студії в цілях безпеки ведеться відеоспостереження. Відеозаписи проглядаються службою безпеки тільки в випадках псування обладнання, інтер'єрів, меблів та реквізиту, а також у випадках крадіжок.
1.9. Ми не несемо відповідальність за залишені речі, але, по можливості, робимо все для їх збереження. Зберігання в фотостудії речей (обладнання, особисті речі та інші предмети) до і після зйомки - неможливо.
1.10. Все, що явно не прописано в правилах вимагає попереднього узгодження з адміністрацією фотостудії.

2. ПРАВИЛА РОБОТИ
2.1. Використання будь-яких фарбувальних, сипучих, забруднюючих речовин і конфетті можливо тільки за письмовим погодженням з адміністрацією фотостудії. Забороняється використання масла для тіла. В іншому випадку передбачений штраф в розмірі 2000грн, а також компенсація за пошкоджене майно студії.
2.2. В студії заборонені танці у взутті на підборах, - це може призвести до травм або пошкодження поверхні підлоги.
2.3. Після закінчення зйомки в студії повинен бути наведений порядок, меблі та декор розставлені по своїх місцях. Сміття, що утворилося під час зйомки, повинно бути прибране до закінчення терміну оренди. Прибирання підлоги оплачується окремо за тарифами фотостудії. Самостійне прибирання можлива тільки в орендований Споживачем час.
2.4. Заміна фону, переміщення меблів, підвісних конструкцій проводиться тільки адміністратором, на прохання споживача.
2.6. Вживати їжу і напої можна тільки в зоні кафетерію.
2.7. Використання спецефектів (дим, мильні бульбашки, блискітки, конфеті) на знімальному майданчику вимагає узгодження з адміністрацією фотостудії.
2.8. Підготовка одягу перед зйомкою (розкладка, примірка, відпарювання і / або прасування) можливе тільки на території орендованої площі в орендований клієнтом час, щоб уникнути конфліктів з іншими клієнтами.
2.10. Зйомка з тваринами можлива тільки за письмовим погодженням з адміністрацією фотостудії не менше, ніж за 72 години до початку оренди. Студія залишає за собою право відмовити в оренді без грошової компенсації у випадку, якщо клієнт не повідомив адміністрацію студії про присутніссть тварин на орендованій площі.
2.11. Адміністратор студії вправі відвідувати орендовану споживачем площу (для здійснення контролю) у момент проведення фото або відеозйомки.

3. В СТУДІЇ ЗАБОРОНЕНО:
3.1. Розпалювання свічок, бенгальських вогнів, вогню тощо;
3.2. Використання конфетті, дрібних блискіток, борошна, фарб і т.п .;
3.3. Танці у взутті на підборах;
3.4. Проносити в орендовані площі напої та їжу;
3.5. Масло для тіла, будь-які рідини, а також ароматичні засоби;
3.7. Використовувати меблі і декор не за прямим призначенням;
3.8. Наклеювати клейку стрічку, скотч, свердлити отвори і монтувати кріплення;
3.9. Використовувати пілотне світло моноблоків для відеозйомки;
3.10. Бруднити і псувати обладнання, декорації і майно фотостудії;
3.11. Зйомки з тваринами і комахами;
3.12. Робити макіяж, грим в не відведених для цього місцях;
3.13. Заходити до службових приміщень;
3.14. Виносити майно студії за межі приміщень студії;
3.15. Залишати дітей без нагляду;
3.16. Відпарювати одяг в загальних зонах студії;
3.17. Наступати на заокруглення і / або спиратися на стіни циклорами;
3.18. Куріння і / або розпивання спиртних напоїв;
3.19. Знаходження в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
3.20. Участь неповнолітніх, в фото і відеозйомках сексуального чи еротичного характеру;
3.21. Фото і відеозйомки порнографічного характеру;
3.22. Здійснювати дії, що перешкоджають персоналу фотостудії здійснювати свою роботу;
3.23. Шуміти, порушувати громадський порядок і спокій інших осіб.

4. БРОНЮВАННЯ
4.1. Забронювати студію і / або Гримерні місце можна:
• через форму онлайн-бронювання на сайті;
• відправивши лист на info@aderstudio.com із зазначенням: ПІБ, контактними даними, найменуванням студії, датою і часом оренди;
•Зателефонувати за номером телефону вказаним на сайті фотостудії;
•Написавши адміністрації фотостудії використовуючи соц. мережі.
4.2. Оренда студії можлива на час рівний одній повній годині, що становить 60хв.
4.3. Для будь-яких знімальних груп чисельністю від 6 осіб застосовується націнка в розмірі 50грн за кожного відвідувача починаючи з 6го.
4.4. Бронювання після 21:00 год. І не пізніше наступного дня можливо тільки з 09:00 год., Тому що заявка буде оброблена адміністратором на початку наступного дня (наприклад, неможливо забронювати о 01:00 год. ночі студію на 8:00 год. ранку, так як ми просто не дізнаємося про ваші наміри поки самі не прийдемо в студію).
4.5. Бронювання студії під фотозйомки і / або відеозйомки зі своїм освітлювальним обладнанням розраховується за персональнимии тарифами, та обговорюється з адміністрацією студії
4.6. Оренда фотостудії до 09:00 год. І після 21:00 год. Здійснюється з доплатою 200грн. / Год до стандартної вартості, гримерних місць з доплатою 50грн. / Год.
4.7. Студію неможливо бронювати раніше, ніж за три місяці до дати оренди студії. У разі бронювання більше ніж за місяць до дати оренди і за умови зміни тарифів на оренду при остаточному розрахунку враховуються діючі на момент оренди тарифи.
4.8. У разі продовження годинної броні з включеною націнкою перерахунок підсумкової вартості не проводиться, тобто додатковий час оплачується за тарифами студії.
4.9. Студія має право відмовити в бронюванні особам, які раніше порушували громадський порядок і правила студії ADERSTUDIO чи інших фотостудій.

5. ПЕРЕДОПЛАТА
5.1. Студія бронюється за передоплатою 50% або 100%.
5.2. Передоплата повинна бути внесена протягом 4 годин з моменту бронювання.
5.3. Передоплату можна здійснити наступними способами:
• банківською картою по посиланню системи бронювання;
• Прямим переказом на банківську карту.
• готівкою через касу, безпосередньо в фотостудії;
• банківською картою через касу, безпосередньо в студії;
• по рахунку 100% передоплата (для юр. Осіб і організацій).
5.4. У вартість оренди студії і послуг вже включені всі податки, комісії еквайрингу, комісії сервісу бронювання і т.п. збори.
5.5. У разі відсутності передоплати протягом 4 годин, заявка автоматично переходить в розділ «скасованих», а зайнятий клієнтом час звільняється.
5.6. У разі відсутності передоплати і безуспішної спроби адміністратора зв'язатися із замовником за вказаним в заявці номером телефону, заявка автоматично переходить в розділ «скасованих», а зайнятий клієнтом час звільняється.
5.7. Забороняється робити бронювання з метою умисного утримання за собою часового проміжку без внесення передоплати, і створювати подібну бронь заново після її видалення через відсутність передоплати. Студія залишає за собою право видалити подібне бронювання, повідомивши клієнта за вказаним в бронюванні номером телефону.
5.8. У разі бронювання понад 20 годин, терміни внесення передоплати розглядаються в індивідуальному порядку.

6. РОЗРАХУНОК ЧАСУ ОРЕНДИ
6.1. Початком оренди студії вважається заявлений в бронюванні час, а не фактичний час початку зйомки. У разі запізнення заброньований час не продовжується.
6.2. Закінченням терміну оренди студії вважається час за 5 хвилин до закінчення заброньованого проміжку часу. Дані 5 хвилин необхідні для перевірки обладнання і приймання студії.
6.3. Закінчити зйомку необхідно до закінчення заброньованого часу, щоб встигнути зібратися і не затримувати інших осіб.
6.4. Закінченням часу користування студією вважається час, коли всі учасники зйомки звільнили студію, а не фактичне закінчення зйомки.
6.5. За кожні 5 хвилин несвоєчасного звільнення студії, стягується штраф в розмірі 200 грн.
6.6. Якщо після заброньованого часу знімальна площа вільна, можна продовжити знімальний час згідно з діючими тарифами.
6.7. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується повністю.

7. СКАСУВАННЯ ОРЕНДИ І ПОВЕРНЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ
7.1. Ви можете відмовитися від оренди наступними способами:
• написавши на пошту info@aderstudio.com;
• в особистому кабінеті системи бронювання;
• зателефонувавши в фотостудію з зазначеного в бронюванні номера телефону;
• безпосередньо в фотостудії.
7.2. При скасуванні, часткове скорочення або перенесення бронювання більш ніж за 2 доби і 4 доби в високий сезон (жовтень, листопад, грудень) до початку оренди, ви нічого не платите і можете перенести або забрати передоплату. У всіх інших випадках передоплата за здійснене бронювання утримується в повному обсязі.
7.3. При скасуванні, часткове скорочення або перенесення бронювання менш ніж за 48 години до початку оренди необхідно компенсувати 100% вартості оренди.
7.4. У разі скасування, часткового скорочення або повторного перенесення перенесеного часу передоплата за здійснене бронювання утримується в повному обсязі.
7.5. Повернення грошових коштів здійснюється тим же способом, яким вони були сплачені, готівкою безпосередньо в фотостудії або на банківську карту протягом 10 робочих днів з моменту отримання письмової заяви.

8. МАТЕРІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
8.1. Орендуючи студію, ви підтверджуєте, що несете матеріальну відповідальність за шкоду, завдану обладнанню, фонам, меблям, скляним виробам і інтер'єрам фотостудії, а також за дії осіб, які прибули разом з вами і знаходяться в фотостудії під час зйомки.
8.2. Все обладнання справне. Якщо ви помітили зворотнє, відразу зверніться до адміністратора, щоб він усунув несправність, або замінив обладнання.
8.3. Для об'єктивності плати за псування обладнання, меблів та інтер'єрів студії, а також для забезпечення безпеки в студії ведеться відеоспостереження, воно є конфіденційним, тобто доступно тільки власної служби безпеки.
8.4. За псування і поломку обладнання, меблів, аксесуарів і інтер'єру, і іншої власності фотостудії (наприклад, падіння освітлювального приладу, псування паперових фонів і т.п.), особа, яка використовує студію, несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує на місці збиток в безумовному порядку і без обліку амортизації.
8.5. Вартість ремонту / відновлення пошкодженого виробу / поверхні і обладнання встановлюється адміністрацією фотостудії в присутності клієнта, відштовхуючись від актуальних розцінок, відображених на відповідних сайтах (сайти повинні знаходитися по глибині пошуку в пошуковій системі GOOGLE (www.google.com) не глибше другої сторінки пошуку) (також враховується вартість транспортування до приміщення студії).
8.6. При відмові з будь-яких причин відшкодувати збиток на місці або оплатити рахунок адміністрація фотостудії негайно звертається в поліцію. А також має право звернутися до суду з позовною заявою про примусове стягнення збитків з компенсацією всіх судових витрат.
8.7. У разі забруднення та / або пошкодження стін оплачується ремонт / відновлення - 2000грн. / м2. Розраховується кратно 1 кв. м.
8.8. У разі пошкодження підлоги (подряпини, смуги і т.п.) оплачується ремонт / відновлення - 2000 грн. /м2. Розраховується кратно 1 кв. м.
8.9. При пошкодженні, зриві з петель і забрудненні штор оплачується штраф - 700грн. за кожну штору.
8.10. У разі забруднення градієнту (заокруглення) циклорами або стін циклорами оплачується відновлення - 700грн/м2. (Компенсація вартості матеріалу та робіт).

9. ПАРКОВКА
Звертаємо вашу увагу, що ми не є власниками парковки і тільки для вашого комфорту, надаємо посередницькі послуги оформлення перепусток за тарифами і на умовах власника, а також беремо на себе оплату всіх податків, комісій еквайрингу і т.п. зборів. Тому ніяк не можемо впливати на вартість в'їзду, парковки і умови надання даної послуги.

9.1. Поряд з студією знаходиться стихійна парковка, а також парковка під охороною, вартість паркування 20грн\год.
Студія не несе матеріально- технічну відповідальність за припарковані авто.
Та знімає з себе повну відповідальність за пошкодження, або викрадення авто.

Правила безпеки підчас перебування на території фотостудії ADERSTUDIO (ковпака 17, 4 під'їзд, кв. 163)

  • Клієнт, котрий орендував площі студії несе повну відповідальність за інструктаж з техніки безпеки всіх учасників зйомки.
  • Батьки несуть відповідальність за життя та здоров'я дітей, котрі перебувають в орендованих площах студії.
  • Клієнт, повинен розуміти, що будь які декоративні елементи, відкриті вікна, тераси, балкони, прарапети та матеріально- технічне устаткування, котре знаходиться на території студії може нести потенційну загрозу для життя та здоров'я клієнта та всіх присутніх на запланованій клієнтом зйомці.
  • ​Особа яка проводить зйомку, є відповідальною за інструктаж з техніки безпеки своїх клієнтів;
  • Кожен відвідувач погоджується з правилами та несе відповідальність за себе та малолітніх дітей перебуваючих з ним в студіі;
  • Під час перебування клієнта та його гостей у залах студії забороняється:
- бігати по території відкритих терасс та даху;
- вилізати на парапет відкритої тераси;
- зааходити за обмежувальні стрічки;
- перегинатись та вилазити через перила відкритої тераси;
- торкатись та намагатись відкрутити лампочки-декор;
- кидати декоративне каміння (гальку);
- стрибати на даху;
- бігати на сходах та по залах студії;
- запалювати свічки та інші легкозаймисті засоби (хлопавки, петарди, бенгальські вогні) без відома адміністратора студії;
- вилазати з вікон студії та стукати по них руками, ногами тощо;
- переставляти горщики з квітами без узгодження з адміністратором;
- обережно переносити освітлювальні прилади та інше матеріально-технічне устаткування;
- намагатись самостійно відремонтувати пошкоджені елементи декору та дизайну тощо;
Приклад договору оренди ADERSTUDIO
Мапа проїзду
Маршрути від метро. Найближчі парковки. Час в дорозі
Календар зайнятості
Виберіть час та локацію для Вашої зйомки